Виолета Гурнакова
Камион отне предимството на моторист до автогарата във Варна и се стигна до катастрофа.
Момчето се блъсна в камиончето, тук, на кръстовището, разказват очевидци на катастрофата пред Автогара - Варна. Шофьорът на камиона все още е на мястото и е във видимо добро състояние. Полицейският екип също е на местопроизшествието.
Мотопед и товарен автомобил се блъснаха на бул. „Владислав Варненчик”. Сериозни материални щети са нанесени на мотопеда, той още стои но шосето, в момента преглеждат шофьора му в болницата.
Отнето предимство е причина за катастрофата на кръстовището, съобщи Ивана Милева, говорител на Областната дирекция на МВР – Варна. Произшествието е настъпило, след като товарният автомобил, който се е движел от частната автогара в посока към бул. „Владислав Варненччик”, при ляв завой за включване в движението по булеварда, е отнел предимството на мотопеда. Във видимо добро здравословно състояние непълнолетният водач на мотопеда е отведен от екип на Центъра за Спешна медицинска помощ, за да се установи дали има наранявания.
Кузман Илиев: Вървим към Виденовото време
Дата: 12/05, 15:23
Василев: Предложените законови промени няма да намалят цените и могат да доведат до обратен ефект
Дата: 12/05, 15:17
Модева: Бюджетът за реклама на България е доста ограничен в сравнение със съседните страни
Дата: 12/05, 15:09
Според кметство "Одесос": Отсечените липи на бул. "Княз Борис" били опасни и неподходящи за градски условия
Дата: 12/05, 15:081 Коментар