Дъщерята на Живко Господинов към шефовете на Спартак: Махнете всички плакати с лика на татко от стадиона


21/09/2024, 21:52

Снимка ФБ

Дъщерята на иконата на Спартак Живко Господинов - Анна Господинова, отправи молба към ръководството на клуба да бъдат премахнати всички плакати с образа на баща й от стадион "Спартак".

Поместваме без редакторска намеса това, което Анна Господинова публикува в личния си профил във Фесйбук:

"За да няма спекулации и подигравки...

Ден преди варненското дерби наследниците на две така наричани от ФК Спартак легенди, едва успяха да си купят билети.

Аз специално бих желала да даря на ръководството на ФК Спартак 3999 лева, за да премахнат всички плакати и образи от стадион "Спартак" на баща ми, които те сами налепиха, както и паметната плоча наподобяваща лика му от стадион "Локомотив", когато направиха т.нар. "кръщене" на един от терените. Считам, че както преди, така и сега имам моралното право да го искам!!!"

P. S. И много се надявам утре, след като чинно изкачаме опашката, за да достъпим до стадиона, да можем да си намерим места, където да седнем!!!

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Йотова: Веднага трябва да бъдат взети мерки срещу космическите цени на плодове и зеленчуци
Дата: 11/05, 11:05

Трайчо Трайков за енергийния сектор: Оставихме неща, които не налагат да се действа "на пожар"
Дата: 11/05, 10:54

Спипаха 63-годишен криминално проявен при опит да задигне бижута от варненски мол
Дата: 11/05, 10:49

Путин: Финландия иска да откъсне части от Русия
Дата: 11/05, 10:44

Нешка Робева тъгува за зет си: Жоро, просто отлетя към „Небесния оркестър“
Дата: 11/05, 10:41

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия