Снимка: ФБ
Легендата на Черно море Станислав Стоянов е убеден, че отборът ще спечели варненското дерби на стадион „Спартак“ тази вечер.
„Черно море играе постоянно и има страхотен колектив, а отделно вече напипахме верния игровия ритъм и през този сезон. Освен това разполагаме и с най-добрия треньор у нас, и всичко това мисля, че ще е достатъчно, за да ликуваме в битката за Варна“, заяви Станислав.
Последният е бронзов медалист с „моряците“ в елита и капитан на отбора в паметните два мача с Щутгарт за Купата на УЕФА, сега Лига Европа.
„Не на последно място Черно море има и една от най-добрите защити в България, а и играчите натрупаха нужния опит в мачове под напрежение и знаят как да се справят в тях“, изтъкна още плюсове на вицешампиона Стоянов.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Клисурски: Състоянието на държавния бюджет е адекватно на ситуацията, в резерва има 6,8 млрд. евро
Дата: 07/05, 11:33
Васил Велев за "мизерията в България" към Виктор Николаев: Сигурно не ходиш на ресторанти? Вижте уличните котки - те са дебели
Дата: 07/05, 11:241 Коментар
Случай на хантавирус в Румъния, а през 2023 г. е имало 15
Дата: 07/05, 11:23
От 8 до 10 май се променя движението в участъци от републиканските пътища за Giro d`Italia
Дата: 07/05, 11:10