В самолетна катастрофа загина певецът Йейсон Хименес


Дата: 11/01, 08:00

Снимка Pixabay

Шестима души, сред които популярният колумбийски певец Йейсон Хименес, загинаха при катастрофа на частен самолет в Централна Колумбия, предаде "Франс прес", позовавайки се на местните власти.

"Няма оцелели“, каза полковник Алваро Бело от гражданската авиация на страната пред радио "Каракол", цитирани от БТА. 

Частният самолет се разби в района на летище Пайпа в департамента Бояка, малко след излитането си за Меделин, гласи съобщение на Министерството на транспорта на Колумбия.

Видеоклипове, разпространявани в социалните мрежи, показват как неуспелият да набере височина при излитане самолет се разбива с висока скорост в тревна площ в края на пистата и се възпламенява.Трийсет и четири годишният изпълнител Хименес е известен в Колумбия с песните си в традиционните мексикански стилове "ранчера" и "коридо", донесли му милиони слушания в социалните медии.

Редактор "Екип на Петел", "За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Още по-достъпно пазаруване в Lidl през януари
Дата: 11/01, 17:10

Близо 200 жертви при протестите в Иран
Дата: 11/01, 17:07

Светослав Иванов: Гренландия стига до България
Дата: 11/01, 16:58

Зеленски: Москва умишлено изчака студа, за да усложни живота на украинците
Дата: 11/01, 16:38

Времето във Варна в понеделник: От минус 5 до минус 1 градуса
Дата: 11/01, 16:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия