Легендарният вратар на „Спартак” Красимир Зафиров се завръща в родния си клуб. След общото събрание до 10-15 дни той ще влезе в Управителния съвет.
За petel.bg Зафиров направи следния коментар по темата: ”Щом се съгласих да се завърна, значи съм оптимист, че нашият „Спартак” тръгва по правилния път. В момента има лъч надежда и нещата са стигнали до много високо ниво. Затова съм убеден, че „Спартак” ще бъде изправен на крака и превърнат в цивилизован клуб. В този момент е необходимо всички футболисти, които са играли за „Спартак” и милеят за него, да са добронамерени към клуба и единни. Държа също да уточня, че не ме интересуват никакви постове и каквито и да е било длъжности в клуба. Какво точно ще върша в „Спартак” и защо приех да го правя, ще коментирам след Общото събрание.”
Пет водни атракциона във Варна са одобрени от ИА „Морска администрация“
Дата: 26/06, 14:03
Все още не е ясно къде е произвеждано фалшивото масло, продавано като германски продукт
Дата: 26/06, 13:54
Никола Цолов даде второ време в тренировката преди Гран при на Австрия във Формула 2
Дата: 26/06, 13:33
Чарлз Трети няма да живее в Бъкингамския дворец след ремонта
Дата: 26/06, 13:28