кадри Нова телевизия
редактор Веселин Златков
Епизодът на „Игри на волята” в сряда вечер стана най-травматичния за този сезон. На два пъти лекарите трябваше да влизат на терен и в двата случая контузени участнички бяха изнасяни на носилка. Както се видя в края на епизода, контузията на Крамарска не е никак лека и може и да я извади от състезанието.

Зрителите обаче забелязаха и друг смущаващ факт, освен контузиите. Те коментират, че така и не се е видяло Рени, една от най-обсъжданите жени във формата, да минава тежкото трасе.

Както се знае, инфлуенсърката от племето Дръзки влезе в предаването с контузия. Въпреки това тя се справя успешно с доста игри. Дали обаче тя изобщо е участвало в състезанието остава неясно, защото не се вижда в излъчения епизод.
Липсата на кадри с Рени по трасето подхрани конспиративните теории, че някои играчи в „Игри на волята” са „бутани” напред от продукцията. Обяснение на ситуацията от страна на предаването засега няма.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
По Черноморието ще бъде предимно слънчево
Дата: 27/06, 06:00
Спортът по телевизията в събота 27 юни
Дата: 27/06, 05:00
Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 27/06, 05:00
От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 27/06, 05:00
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 27/06, 05:00