кадри bTV
редактор Веселин Златков
Протест и кратка блокада на пътя предшества поредния ден на делото за смъртта на 15-годишния Филип, прегазен на пешеходна пътека на столичната улица Гурко. Съдът трябва да разпитва свидетели на трагедията.
Протестът е организиран от сдружение „Ангели на пътя”, а сред демонстрантите беше и майката на загиналото момче Николина. Тя заяви, че ситуацията е ясна още от самото произшествие и не знае защо присъдата се бави вече година.

Майката каза, че настоява за максимална присъда и смята престъплението за умишлено.
„Не може да се напиеш до козирката, да се качиш в колата, да возиш други хора, да караш с 90 км/ч по малка улица, да блъснеш някого и да го подминеш като куче, все едно нищо не е станало”, това заяви тя по bTV.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Кола се запали в движение на Аспарухов мост
Дата: 22/06, 12:09
Токов удар рани две момчета, качили се на товарен вагон край ЖП гарата в Стара Загора
Дата: 22/06, 12:04
При мащабна операция на България и Румъния: Разбиха мрежа за измами с карти за гориво
Дата: 22/06, 11:49
БСК: Няма млади хора за кранисти, заварчици, механици и огняри
Дата: 22/06, 11:463 Коментара
Австрийски турист е в критично състояние след падане от стар зид във Велики Преслав
Дата: 22/06, 11:42