Година след смъртта на Филип, майка му настоя: Искаме максимална присъда


27/09/2024, 09:38

кадри bTV

редактор Веселин Златков

Протест и кратка блокада на пътя предшества поредния ден на делото за смъртта на 15-годишния Филип, прегазен на пешеходна пътека на столичната улица Гурко. Съдът трябва да разпитва свидетели на трагедията.

Протестът е организиран от сдружение „Ангели на пътя”, а сред демонстрантите беше и майката на загиналото момче Николина. Тя заяви, че ситуацията е ясна още от самото произшествие и не знае защо присъдата се бави вече година.

Майката каза, че настоява за максимална присъда и смята престъплението за умишлено.

„Не може да се напиеш до козирката, да се качиш в колата, да возиш други хора, да караш с 90 км/ч по малка улица, да блъснеш някого и да го подминеш като куче, все едно нищо не е станало”, това заяви тя по bTV.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Кола се запали в движение на Аспарухов мост
Дата: 22/06, 12:09

Токов удар рани две момчета, качили се на товарен вагон край ЖП гарата в Стара Загора
Дата: 22/06, 12:04

При мащабна операция на България и Румъния: Разбиха мрежа за измами с карти за гориво
Дата: 22/06, 11:49

БСК: Няма млади хора за кранисти, заварчици, механици и огняри
Дата: 22/06, 11:463 Коментара

Австрийски турист е в критично състояние след падане от стар зид във Велики Преслав
Дата: 22/06, 11:42

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия