Том Джоунс пристигна в София


29/10/2013, 23:06

Том Джоунс кацна на летище "София". Концертът на 73-годишният уелски певец е утре вечер в зала 1 на НДК, но той ще остане още два дни в страната, за да посети най-интересните места в столицата и провинцията.Другото му изискване е свързано само с ароматизирани свещи, бутилка шампанско и плато сирена, които да бъдат в гримьорната му. 

Звездата ще отседне в 5-звезден хотел. Той няма специални изисквания за обзавеждането на хотелската стая. 

Певецът идва за втори път у нас, след като преди две години обеща да се върне поне за още един концерт в България.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



По нареждане на Тръмп: Започнаха съкращения в американското разузнаване
Дата: 23/06, 11:07

КЗП налага глоби: Пуснали са на пазара фалшиво масло „Deutsche Markenbutter“
Дата: 23/06, 11:06

Tрима загинали след серия разрушителни торнада в САЩ
Дата: 23/06, 11:02

Починала е младата майка, открита в неадекватно състояние на Околчица
Дата: 23/06, 10:57

Алжирец опитва да хване окото на Илиан Илиев
Дата: 23/06, 10:57

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия