Люис Хамилтън: Боря се почти през целия си живот с депресия


30/09/2024, 03:00

Снимка Туитър, Формула 1

Седемкратният световен шампион във Формула 1 Люис Хамилтън разкри, че през по-голямата част от живота си се е борил с проблеми с психичното си здраве поради тормоз в училище и напрежението от състезанията.

Британецът каза, че е страдал от депресия от тийнейджърските си години, а освен това е преживял расизъм като дете, растящо в Стивънидж, пише още bgonair.bg.

"Когато бях на 20 години, имах някои наистина трудни фази. Искам да кажа, борих се с психичното си здраве през целия си живот. Имах депресия. От много ранна възраст, когато бях на около 13. Мисля, че това беше натискът от състезанията и трудностите в училище. Тормозът. Нямах с кого да говоря", каза Хамилтън пред Sunday Times.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Линдзи Вон е номинирана в състава на САЩ за Световната купа
Дата: 10/05, 01:30

Днес у нас се отбелязва Професионален празник на химика
Дата: 10/05, 01:00

Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 10/05, 00:50

Ройтерс: Катарски танкер пътува към Ормузкия проток
Дата: 10/05, 00:45

На 10 май имен ден празнуват хората с имена, производни на Симеон
Дата: 10/05, 00:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия