20-годишната Айджан Али учи право в София и се обижда от твърденията, че е анорексичка
20-годишната Айджан Али е родена и израсла в Турция. В момента живее в България и учи право в София. Заради поразителната си прилика с най-известната кукла в света, тя е наречена Българската Барби.

Момичето признава, че е поласкано от този факт. Обидена е обаче от твърденията в медиите, че е анорексичка. Не съм болна, слаба съм, но това е генетично заложено, тъй като и родителите ми са слаби.

Талията й е 53 см, но Айджан твърди, че не се ограничава в яденето и дори иска да качи килограми. Тя категорично заяви, че няма пластични операции, единствените подобрения са при косата й.

Казва, че не й трябва много време, за да се приготви за излизане. Тъй като "не се конти", половин час й е достатъчен. Преди е излизала по нощни заведения, но вече смята, че това не са места за нея. Учи, за да си стъпи на краката и да не е зависима от мъж.

Фалшиви съобщения за глоби от КАТ крадат пари и лични данни
Дата: 08/05, 12:04
Повече от месец е спряно извозването на боклука на "Ален Мак" във Варна заради ВиК изкопи за нови строежи
Дата: 08/05, 12:01
Двама пострадаха след масов бой в Габрово
Дата: 08/05, 11:491 Коментар
Откриха тяло на мъж в хотел в Банско
Дата: 08/05, 11:46
Взрив избухна в централата на партията на нидерландския премиер
Дата: 08/05, 11:43