Арести в Кюстендил заради търговия с гласове


02/10/2024, 16:42

снимка МВР

Полицейски акции се провеждат днес в Разград и Кюстендил за нарушения по време на предизборната кампания и купуване на гласове.

Арести са извършени във връзка с нарушаване на политическите права на гражданите в Кюстендил.

Комисар Васил Паргов, началник на “Охранителна полиция” в Областна дирекция на МВР-Кюстендил съобщи, че на територията на дирекцията са извършени процесуално-следствени действия на 5 адреса.

В хода на следствените действия, на два от адресите са иззети материали, относими към хода на операцията. Това са бележки, съответно написани имена и суми. Един от адресите е в ромския квартал “Изток”, предаде бТВ.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Спортът по телевизията в четвъртък 7 май
Дата: 07/05, 05:00

8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 07/05, 04:40

Хороскоп за четвъртък: Телец - ангажименти; Рак - спокойствие; Везни - кратко пътуване; Скорпион - проблеми; Водолей - внимание
Дата: 07/05, 04:30

Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 07/05, 04:00

Лятна занималня „Шампиони и приятели“ – лято, изпълнено с игри, спорт и нови приятелства!
Дата: 07/05, 04:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия