Правят турнир по хвърляния в памет на Огнян Илиев


30/10/2013, 14:40

Първи турнир по хвърляния в памет на варненския треньор по лека атлетика Огнян Илиев ще се проведе в петък на спортен комплекс „Локомотив“. Мемориалът се организира от „Черно море Атлетик“ и в него ще участват над 70 състезатели от Варна, Бургас, Плевен, Разград, Карнобат, Балчик, Добрич, Трявна и други градове.

Надпреварата започва в 9,30 часа на 1 ноември, като в дисциплините тласкане на гюле и хвърляне на чук, диск и копие ще се пуснат момчета и момичета, както и юноши младша и старша възраст. В 10,30 часа пък в зала „Локомотив“ тръгват стартовете на 60 метра спринт, скок на дължина и хвърляне на топка. Първите трима във всяка дисциплина ще бъдат наградени с медали.

Както е известно, Огнян Илиев е дългогодишен треньор по хвърляния в „Черно море Атлетик“, а негови възпитаници са спечелили много медали на национално и международно ниво. Идеята е мемориалът да се провежда всяка година.

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Рожден ден празнува Камен Воденичаров
Дата: 13/05, 03:00

"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 13/05, 02:50

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 13/05, 02:50

Подготовка за екскурзия: С кратък онлайн курс по английски научавате най-важното за 10 часа
Дата: 13/05, 02:10

Сръбската армия започва съвместно учение с НАТО
Дата: 13/05, 02:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия