кадри bTV
редактор Веселин Златков
Дебат без интрига - така може да се определи първата предизборна проява на представители на различните политически сили по bTV. Причината за това беше, че ГЕРБ, които водят в социологическите проучвания, не изпратиха свои представители. От дебата отсъстваха и политици от Алианса за права и свободи, както и на ДПС-Ново начало.
Елисавета Белобрадова от ПП-ДБ, Йордан Тодоров от „Възраждане“, Иван Иванов от„БСП - Обединена левица“ и Станислав Балабанов от „Има такъв народ“ започнаха предизборната дискусия с неочаквано единодушие - следващото редовно правителство може да е единствено надпартийно и експертно. След това обаче те показаха, че има огромен конфликт всеки срещу всеки по въпроса кой е пречката да има такова правителство. Така дебатът се превърна в обичайната поредица от взаимни обвинения, които сме чували от партиите неведнъж в парламента.

Водещите Златимир Йочев и Мария Цънцарова се опитваха да спазват равнопоставеността между участниците, но не успяха напълно. В първата част на няколко пъти се стигтна до ситуация, в която Белобрадова говори дълго и напоително, а за останалите трима не остава друго, освен да се възмущават един през друг, когато тя млъкне.

Водещите на bTV трябваше да се намесят, след като до средата на дебата Йордан Тодоров от „Възраждане” почти не каза дума и се наложи да му бъде дадена.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мание: Запазих краката си свежи за финала в Бургас, ще се опитам да спечеля още етапи до края на Джирото
Дата: 08/05, 19:37
Станчо Станев ще изпълнява функциите на председател на ДАНС
Дата: 08/05, 19:33
Масово падане на Джирото в Бургас
Дата: 08/05, 19:331 Коментар
Трима отпаднаха от групата на Черно море за мача с Ботев Пловдив
Дата: 08/05, 19:16
Напрежение в Габрово след масово сбиване между съседи
Дата: 08/05, 19:11