Снимка: Пиксабей
Иранската делегация напусна мястото на преговорите със САЩ в швейцарския курортен комплекс Бюргенщок тази вечер заради публикация на американския президент Доналд Тръмп в социалната му платформа "Трут соушъл", която Техеран окачестви като "обидна", предаде иранската новинарска агенция ИРНА, цитирана и от Франс прес.
"Делегацията на Ислямска република Иран напусна сградата, където се провеждаха преговорите“, пише ИРНА, добавяйки, че преговорите с посредничеството на Пакистан и Катар, "са влезли в трудна фаза след 80 минути дискусии и прекъсване след публикуването на обидно съобщение от президента на Съединените щати“.
Тръмп заплаши да възобнови ударите срещу Иран, ако страната не спре съюзниците си от ливанското шиитско движение "Хизбула", които "създават проблеми“ в Ливан.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Светослав Бенчев: Няма ръст на цените, а по-скоро успокояване на пазара на горива у нас
Дата: 22/06, 10:41
Във Варна разкриха митническа измама за над 60 хиляди евро при деклариране на китайски дървени плоскости
Дата: 22/06, 10:32
"Войната е единствено решение": В Северна Македония разпространяват фейкове, че "Възраждане" иска България да ги нападне
Дата: 22/06, 10:301 Коментар
Започва проверка заради влошеното качество на водите на Офицерския плаж
Дата: 22/06, 10:27
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 22/06, 10:20