Снимка: Булфото
Младеж на 17 години е задържан за заплахи към 19-годишен и близките му с цел изнудване, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция (ОД) на МВР.
Заплахите са отправяни в периода от средата на февруари до края на септември тази година. През този период потърпевшият е бил принуден да предаде сумата от около 10 000 лева. При специализирана полицейска операция соченият за извършител 17-годишен младеж в бил задържан в момент на получаване на пари от лек автомобил. У него е намерен и иззет плик с десет банкноти с номинал от 100 лв. на обща стойност 1000 лв., както и мобилен телефон, използван при дейността му, съобщава БТА.
В ОДМВР-Стара Загора е образуваното досъдебно производство. Работата по случая продължава под надзора на Районна прокуратура-Стара Загора.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Днес у нас се отбелязва Професионален празник на химика
Дата: 10/05, 01:00
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 10/05, 00:50
Ройтерс: Катарски танкер пътува към Ормузкия проток
Дата: 10/05, 00:45
На 10 май имен ден празнуват хората с имена, производни на Симеон
Дата: 10/05, 00:30
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 10/05, 00:10