В съда е внесено искане за налагане на мярка за неотклонение на Джейхан Ибрямов


05/10/2024, 10:47

снимка: Булфото

Софийската градска прокуратура внесе в съда искане за налагане на мярка за неотклонение на народния представител Джейхан Ибрямов, съобщиха от Софийския градски съд.

Предстои адвокатите и съдията да се запознаят с материалите по делото. Заседанието се очаква да бъде насрочено за по-късно днес, предава БТА. 

Председателят на Народното събрание Рая Назарян и Централната избирателна комисия разрешиха свалянето на имунитета на Джейхан Ибрямов като народен представител и кандидат за депутат, след искане от прокуратурата, за да му бъде повдигнато обвинение.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Гечев: Внесохме законопроекти против неоправданите цени в магазините
Дата: 11/05, 15:19

Човекът, който даде идеята Джирото да дойде в България: Няма нито едно обвинение от отборите на падналите състезатели към пътната настилка
Дата: 11/05, 15:13

Близо 20 държави проявяват интерес към подписване на споразумения за дронове с Украйна
Дата: 11/05, 15:09

Времето във Варна във вторник: До 23 градуса и гръмотевици
Дата: 11/05, 15:03

Премиерът Радев назначи двама заместник-министри на финансите
Дата: 11/05, 14:59

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия