Редактор: Недко Петров
Стопкадър БНТ
Според мен ще се намерят най-малко още поне още два трупа. При този вид на убийства, при всички случаи е имало повече хора замесени в момента на извършване на убийството. Това заяви за тройното убийство край хижа „Петрохан“ Милен Иванов.
Човек рядко се самоубива, трима едновременно с изстрел в главата, и после стават и запалват пожар, добави бившият заместник-ректор на Академията на МВР.
Разследващите ще кажат тайминга, те имат ясна картина какво се е случило. Балистиката не лъже. Тези хора, които са отработили местопроизшествието, те имат ясна картина какво се случило в момента на смъртта на тези хора, каза още по БНТ Милен Иванов.
При разследване на тези поръчкови убийства срокът е 24 часа, след което следите стават трудно проходими и изчезват. Оттам нататък разследващите органи работят по хипотези, за да се закачат за някаква информация и да разплетат случая. На мен случаят в хижа „Петрохан“ ми прилича на провалена сделка за много пари, каза още Иванов.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Стоичков: Бате Джони ще остане, какъвто си е бил – човек и легенда!
Дата: 05/03, 11:38
В САЩ зоват сина на Тръмп да отиде да воюва с Иран
Дата: 05/03, 11:341 Коментар
Цветан Пировски е новият директор на варненската полиция
Дата: 05/03, 11:311 Коментар
Георги Георгиев: Имаме нов свидетел за "Петрохан"
Дата: 05/03, 11:30
Задържаха мъж с наркотици в Русе
Дата: 05/03, 11:27