Кадър ФБ, Нено Кисьов
"Няма да оставим нещата така!!! Дай ми сили там горе, където си !! Почивай в мир, татко!" Това написа на Фейсбук профила си и сподели снимка с убития си баща Нено Кисьов.
Репортер на "Блиц" разговаря с 24-годишния млад мъж, който сподели, че е в потрес от неочакваната загуба на баща си. Момчето се прибира спешно от Германия, където работи.
Той недоумява какво е предизвикало това зверство. Потвърди пред медията, че става въпрос за имотен спор и че преди 8-9 месеца баща му е спорил с двама братя роми, които си купили къщи в близост до нива на семейство Кисьови. Ромите имали претенции за част от нивата.
"За каквото и да е била кавгата, бива ли заради имот да се извърши убийство? Отиде си човекът без време“, вайкат се местни хора, роднини и приятели на жертвата от Столетово.
Снощи в карловското село Столетово Борис Кьосев беше убит при наръгване с нож. За зверството над 48-годишния мъж единият от двамата братя е арестуван.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Тръмп се закани да намали много повече от 5000 военнослужещи, разположени в Германия
Дата: 03/05, 07:35
Гърция забранява шезлонги и барове на 251 плажа в борба със свръхтуризма
Дата: 03/05, 07:26
Жълт код за опасност от слана в няколко области днес
Дата: 03/05, 07:14
Британските авиокомпании ще обединяват полети, за да пестят гориво
Дата: 03/05, 07:08
Тръмп ще разгледа ново иранско предложение за споразумение
Дата: 03/05, 07:00