Пиксабей
През почивните дни служители на сектор „Пътна полиция“ са установили, че четирима мъже и една жена са управлявали автомобите си след употреба на алкохол. Това съобщиха от пресцентъра на ОДМВР-Варна.
Водачите са били спрени за проверка и тествани с дрегер, който е отчел наличие на алкохол над 1,2 промила.
Образувани са бързи производства по случаите, а нарушителите са задържани за срок от 24 часа.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Таксиметрови шофьори от Варна към клиентите: Избирайте по-удобни места за качване
Дата: 24/06, 11:01
Майка с бебе и дете с ел. триколка се блъсна в паркирана кола
Дата: 24/06, 10:52
Самолетите на САЩ ще напуснат софийското летище до края на юни
Дата: 24/06, 10:451 Коментар
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 24/06, 10:40