Клисарова иска мандатност за директорите на училища


02/11/2013, 10:08

Трябва да има мандатност на директорите на училища. Тва заяви образователният министър Анелия Клисарова пред БНТ.  Тя потвърди отново, че бюджетът за образования през 2014 г. е увеличен със 100 млн. лева.

Относно студентската окупация, тя бе категорична: "Всички млади хора имат право на гражданска позиция. Те трябва да имат мнение. Ние трябва да ги чуваме. Важно е обаче как изразяват тази гражданска позиция", пише "Стандарт".

По думите й университетът е място за образование, а не за политика. Министър Клисарова напомни, че идният вторник е поканила за диалог студентите, които протестират.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



„Ангели на пътя“ излизат на протест в големите градове
Дата: 26/06, 07:28

Бойлер се запали в хотелски апартамент в Царево
Дата: 26/06, 07:23

Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема с безводието
Дата: 26/06, 07:16

Броят на загиналите при двете мощни земетресения във Венецуела достигна 235
Дата: 26/06, 07:12

Нидерландия победи Тунис и запази първото си място в група F, Япония и Швеция завършиха наравно
Дата: 26/06, 07:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия