Оля Малинова сподели за следродилната си депресия по БТВ: Не усетих майчина любов


17/10/2024, 10:16

кадри bTV

редактор Веселин Златков

След трагедията с Биляна Петрова, „Преди обед” по bTV постави акцент върху темата за следродилната депресия. В четвъртък предаването започна с разговор за това психично състояние със специалисти и жени, които са се преборили с него.

Същата вътрешна битка е водила и водещата на „Преди обед” Оля Малинова, която призна, че 12 години след раждането, продължава да изпитва срам и притеснение да говори за това. Тя разкри, че когато за пръв път взела детето си в ръце, очаквала да изпита естествената майчина любов. Тя обаче не изпитала нищо такова. Наложило се да потърси специализирана помощ, за да възстанови нормалните си емоции.

„Разбрах, че имам нужда от такава, когато минах покрай един канал и си помислих дали да не се хвърля и да се свършва с цялото това мъчение”, разкри Малинова. Водещата заяви, че за щастие всичко е отминало и сега има прекрасни отношения със сина си.

„Мили мъже, не очаквайте жените ви да са същите след раждането, защото хормоните са голяма сила”, обърна се към зрителите Оля Малинова.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Радев за случая в Банско: Чуждите политици да се запознаят с фактите, преди да заклеймяват България!
Дата: 06/08, 09:381 Коментар

Три пункта за раздаване на минерална вода и днес във Варна
Дата: 06/08, 09:35

Президентските избори ще се решат на балотаж, а голямата интрига за втория кандидат срещу Йотова е в ръцете на ГЕРБ
Дата: 06/08, 09:24

А1 затвърди лидерството си като най-голямата технологична компания и системен интегратор
Дата: 06/08, 09:20

Тихомир Безлов: Фентанилът е толкова опасен, че човек може да предозира с няколко зрънца
Дата: 06/08, 09:12

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия