Снимка: Пиксабей
Община Варна обяви обществена поръчка за осигуряване на оборудване за културни, образователни, спортни и информационни събития. Оборудването е обособено в три позиции и трябва да включва мобилна сглобяема сцена, сценично осветление, мултимедия, видеостени, лед и други екрани, съобщиха от пресцентъра на общината.
При изпълнение на поръчката, участниците трябва да доставят, монтират и обслужват оборудването - сцената, осветлението или различните видове екрани. Те ще се използват при различни културни, образователни, спортни и информационни събития, на които Община Варна е организатор или съорганизатор.
С оглед на това и за да осигури за всеки конкретен случай получаването на услуги от лица с опит и професионална квалификация, както и с цел постигане на целесъобразност при разходване на годишните бюджети, определени за тази дейност, Община Варна е взела решение да се проведе открита процедура за сключване на рамкови споразумения. Те ще бъдат със срок на изпълнение до 4 години, считано от датата на подписването им. Избрани ще бъдат трима потенциални изпълнители по всяка обособена позиция поотделно, които отговарят на предварително обявените условия. Общата стойност на поръчката е в размер до 1,2 млн. лв. за всички позиции и за целия четиригодишен период.
В процедурата за възлагане на обществена поръчка могат да участват български или чуждестранни физически или юридически лица или техни обединения. Община Варна предоставя неограничен, пълен, безплатен и пряк достъп до документацията за участие в обществената поръчка чрез Централизираната електронна платформа, на адрес: https://app.eop.bg
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Харалан Александров: Родителите нямат избор, освен да приемат, че е убийство, иначе трябва да признаят, че са си дали децата на ненадеждни хора
Дата: 10/02, 11:49
Културолог: Използват шестте жертви, за да внушат на хората да не гласуват за ПП-ДБ
Дата: 10/02, 11:432 Коментара
Директорът на болницата по детски болести в София Благомир Здравков подаде оставка
Дата: 10/02, 11:38
Гърнев: Дичо е фронтменът на D2
Дата: 10/02, 11:32
Първи данни от аутопсията: Детето е убито в гръб в кемпера, докато се моли по будитски обичай
Дата: 10/02, 11:30