Снимка: Гугъл мапс
18 000 лева са предвидени за ремонт на спирките в район „Одесос“, съобщиха от общинския пресцентър. Заявките на останалите райони се обработват, предава Радио Варна. Ще бъдат определени и графици, според които фирмата ще работи последователно, район по район.
Ще бъдат набелязани и приоритетни локации, тъй като наличният финансов ресурс няма да бъде достатъчен за всички спирки в града, уточниха от Община Варна.
От дирекция „Инженерна инфраструктура и благоустрояване“ отчетоха още, че е започнало и пролетното почистване шахти и решетки на отводнителни съоръжения.
Работи се по големите булеварди и ниските места в града като т. нар. „Гръцка махала“, след което дейностите ще продължат и в по-малките улици.
Редактор "Екип на Петел", "За нас"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Задържаха непълнолетен за кражба на кола във Варненско
Дата: 06/01, 09:27
Осем от рисковите дерета в област Варна вече са почистени
Дата: 06/01, 09:23
Старт на Системата за влизане/излизане на ЕС по граничните ни пунктове
Дата: 06/01, 09:06
Виктор Николаев: Не знам как се кара кола настрани
Дата: 06/01, 09:01