Луканов: Фратрия постигна страхотна победа


25/10/2024, 11:33

Снимка: Фейсбук

Треньорът на Фратрия Емануел Луканов засипа с похвали отбора след успеха с 3:1 над Етър в двубоя от Втора лига в Албена.

Фратрийци успяха да вземат своята пета победа в професионалния футбол, въпреки че играха с човек по-малко 35 минути заради червения картон на Илиян Капитанов.

„Това бе страхотна победа на Фратрия, тъй като играхме мощно. Преди седмица казах, че срещу дублиращия тим на Ботев ни беше най-добрия мач, но тогава ставаше въпрос само за едно полувреме, а сега бяхме на висота и през двете“, засипа със суперлативи подопечните си Луканов.

Специалистът даде три почивни дни на футболистите, тъй като срещата им за Купата на България с Берое е пренасрочена за 14 ноември.

Разбра се още, че срещу Етър 20-годишният полузащитник на Фратрия Стелиян Добрев е изиграл мач номер 100 в профифутбола.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Ангела Меркел похарчила близо 65 хиляди евро от държавния бюджет за грим и фризьор
Дата: 03/05, 09:35

България е сред водещите в ЕС по използване на физически наказания за деца
Дата: 03/05, 09:33

Обилен снеговалеж в Родопите, автомобили с летни гуми са блокирани
Дата: 03/05, 09:21

Спешно търсят решение за изграждане на временен път заради 70-метровото свлачище между Смолян и Пампорово
Дата: 03/05, 09:12

Църковен празник е! Не подарявайте кърпички и не разливайте мляко
Дата: 03/05, 09:07

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия