Кадър Нова тв
Машина за гласуване се развали пред вицепрезидента Илияна Йотова.
Проблемът бе свързван с хартията в машината в СПГЕ „Джон Атанасов” в София.
Йотова все пак успя да даде своя вот, след като се намесиха техници и отстраниха проблема, предаде Новини.бг.
„С моя глас намалява търговията с гласове. Днес трябва всички да отидем да гласуваме. Надявам се да имаме силно политическо правителство. Дали ще е чрез коалиция – това зависи от партиите. Нека висим резултатите от изборите. Считам, че има възможност за преговори с ясна програма и с лидери. Трябват силни политици, а не хора, които тепърва трябва да опознаваме кои са”, заяви тя пред журналисти.
„Никой не е казал как точно изглежда тази равноотдалечена формула. Струва ми се, че равноотдалечени и по-близко отдалечени е вариант за заблуда на гражданите защо не искат наистина да влязат в коалиция и да управляват”, допълни вицепрезидентът.
По думите ѝ през последния месец се видяха само акциите за купен вот, а какво предстои след това – ще видим.
„През тази кампания научих опитите да спрат хората да гласуват с машини, да се внесе съмнение в този начин. С моя начин на гласуване днес показах, че им вярвам. Видяхте, с малка техническа намеса всичко беше наред”, увери тя.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Откриха прострелян братът на бившия турски външен министър Чавушоглу
Дата: 06/05, 16:16
Конен спорт на Гергьовден във Варна
Дата: 06/05, 16:11
Сергей Игнатов: Въстаниците са първообразът на българската войска
Дата: 06/05, 16:01
Иран: Безопасното преминаване на Ормузкия проток ще е възможно, ако САЩ прекратят заплахите си
Дата: 06/05, 15:53
8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 06/05, 15:50