Управител на магазин: Гледам кучето на Глория и никога не съм й изневерявал


30/10/2024, 11:09

Редактор: Недко Петров

Стопкадри бТВ, Нова Тв

Иван Стефанов призна как е взел решението да напусне "Островът на 100-те гривни".

Той не скри, че то му се е въртяло в главата няколко дни по-рано, тъй като четири дни преди да си тръгне е сънувал покойния си баща.

Аз когато го сънувам, значи получавам някакъв знак, че трябва да приключа с нещо. Така стана и миналата година, когато бях заминал да живея в Италия. Аз съм импулсивен човек и взимам решенията на момента. Правя, струвам, всичките ги шашкам с моите решения, както и с това решение, защото за мен вече играта започна да влиза в друг етап, в който човечността малко започна да се губи, заяви Иван.

Последният призна още, че е закърмен с поп фолк певицата Глория от 30 години, и именно заради нея е бил в лагер "Глория" в приключенското риалити. 

Бил съм на годинка, когато дядо ми е купил две видеокасети с Глория. Аз съм я слушал как пее и съм се привързал към нея, и вече 30 години не й изневерявам. От 4 години гледам и нейното куче Ейнджъл, което сега е при майка ми в Чирпан, допълни Чирпанският кен, както го кръстиха в "Островът".

30-годишният Иван разкри също, че досега не е имал истинска любов и преживял само една несподелена такава.

Сърцето ми е празно, но аз знам, че един ден ще създам семейство. Ще се върна в Чирпан и ще имам две деца, пожела си Иван, който в момента работи като управител на магазин в София.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Червено злато „събужда“ сърцето
Дата: 04/05, 06:10

До 17 градуса и без валежи в понеделник във Варна
Дата: 04/05, 06:00

Спортът по телевизията в понеделник 4 май
Дата: 04/05, 05:00

Хороскоп за понеделник: Овен - продуктивност; Близнаци - нови идеи; Лъв - промяна; Скорпион - решителност; Риби - интуиция
Дата: 04/05, 04:30

На 4 май 1966 г. в СССР започва производство на леките коли "Жигули" и "Лада"
Дата: 04/05, 04:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия