Комарницки: Във Варна има много непоправимо увредени хора


31/10/2024, 09:48

Кадър ФБ

Характерният манталитет във Варна е поле не само за създаване на политически проекти, сякаш от Германия през 1934 година, но започна все повече да прави впечатление в цяла България. 

Наскоро Тео Ушев нарече Варна - "град на нацитата", след като бе спрян филм от фестивала "Златна роза", от страх да не предизвика хомофобски реакции.

Поредната странност е, че повече от месец част от жителите на кв. "Възраждане" във Варна се обявяват против изграждане на дневен център за хора с увреждания в района. Живеещите там са категорични, че такъв център няма място в близост до домовете им и дори са събрали над 1000 подписа против проекта. 

Това възмути много родители на деца с увреждания, тъй като това лишава хората със специални нужди да получават дългосрочна и сигурна грижа. 

За целите на проекта община Варна е заделила терен от 7 декара. 

Ето как Христо Комарницки коментира поредния абсурд:

"Видях в репортажите колко много непоправимо увредени хора има във Варна. Колко ли са в цялата страна?

Дали пък не са мнозинство?"

Някои предполагат, че отново има политическа намеса от популисти, които си играят със страховете на хората, за да трупат дивиденти. 

Много хора коментират поста му:

Плашещо е.

Продължават да подвеждат хората и да се възползват от невежеството и страховете им. Тъжният извод е, че имат благодатна почва за това

А иначе сме много добри хора, нали? Редовно поздравяваме.

Непоправимо увредена нация сме ние.

 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Обилен снеговалеж в Родопите, автомобили с летни гуми са блокирани
Дата: 03/05, 09:21

Спешно търсят решение за изграждане на временен път заради 70-метровото свлачище между Смолян и Пампорово
Дата: 03/05, 09:12

Църковен празник е! Не подарявайте кърпички и не разливайте мляко
Дата: 03/05, 09:07

Агенцията по храните спря 18 тона опасни фъстъци, внесени от Египет във Варна
Дата: 03/05, 08:561 Коментар

Сланите унищожиха почти изцяло черешовата реколта в Кюстендилско
Дата: 03/05, 08:47

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия