Снимка Булфото
Весела Лечева, която бе избрана за председател на БОК на 19 март, все още не може да встъпи в своите правомощия, след като в Софийския градски съд бяха подадени три жалби срещу вписването й и сега предстои дълга съдебна битка. Затова бившата шампионка в спортната стрелба излезе с позиция по скандала, пише Гонг.
„В мои публични изявления от миналата седмица призовах старото ръководство на Българския олимпийски комитет да определи ден и час, в който да направим среща и да проведем разговор за предаването на задачите в краткосрочен и средносрочен план.
В първия работен ден от седмицата, днес, 31 март 2025 г, потърсих отново контакт с г-жа Стефка Костадинова, но телефонът й е изключен. В разговор с г-н Белчо Горанов предадох желанието на ръководството на БОК, избрано от Общото събрание на 19 март 2025 г., да встъпи в длъжност.
Категорично се противопоставям на опитите процедурата по смяната на ръководството на БОК да се превръща в цирк, който ще подкопае общественото доверие в институция със 100-годишна история“, написа Лечева.
Редактор "Екип на Петел"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Китай налага от утре мита върху някои млечни продукти, внасяни от ЕС
Дата: 22/12, 21:06
Виктор Димчев: Ще станем свидетели на противоборство между Бойко Борисов, Пеевски и Радев
Дата: 22/12, 20:49
Сашо Кадиев опита да заблуди играчи при въпрос за стрелките на часовника
Дата: 22/12, 20:48
Почина проф. д-р Ангел Димитров
Дата: 22/12, 20:46
Борисов: ГЕРБ да не участва в опити за прекратяване мандата на кмета на Варна
Дата: 22/12, 20:331 Коментар