До 13 градуса в петък


Дата: 19/12, 04:00

снимка: Булфото

Утре през по-голямата част от деня в равнините и котловините ще се задържи облачно и мъгливо, а над планинските райони ще е предимно слънчево. Към края на деня ще се появи и усили вятърът от североизток. Максималните температури ще бъдат между 8° и 13°, в София – около 9°.

В планините ще бъде предимно слънчево с разкъсана висока облачност. Ще духа слаб вятър от северната четвърт. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 10°, а на 2000 метра – около 3°.

По Черноморието ще бъде предимно слънчево, в сутрешните часове на отделни места с намалена видимост. Към края на деня ще се усили вятърът от североизток. Максималните температури ще бъдат 11°-12°. Температурата на морската вода е 11°-13°. Вълнението на морето ще е 1 бал.

Редактор "Екип на Петел", "За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Гражданин на Русия и Израел, задържан във Варна, остава под домашен арест
Дата: 08/01, 22:00

Водещ турски експерт по репродуктивно здраве консултира безплатно български пациенти във Варна
Дата: 08/01, 22:00

Кристин Лагард отбеляза първата седмица, откакто България е член на еврозоната
Дата: 08/01, 21:53

Бившият министър Никола Стоянов за еврото: Санкции ще има, но няма да имат ефект
Дата: 08/01, 21:471 Коментар

Андрей Райчев: Ако Радев не се яви на изборите, ще получим пак временна ситуация
Дата: 08/01, 21:43

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия