Григор Димитров ще играе на турнира по тенис в зала в Метц в опит да си спечели място на Финалите на АТП


Дата: 02/11, 01:08

снимка: Булфото

Българинът Григор Димитров ще играе на турнира по тенис в зала в Метц в опит да си спечели място на Финалите на АТП в Торино в средата на този месец.

33-годишният Димитров ще бъде поставен под номер 3 в схемата, след като получи "уайлд кард" от организаторите в последния момент. Той ще започне участието си от втория кръг, а негов съперник ще бъде победителят от двойката между британеца Камерън Нори и испанеца Роберто Карбайес Баена.

Участие в Метц ще вземат още руснакът Андрей Рубльов, норвежецът Каспер Рууд, датчанинът Холгер Руне и французинът Юго Юмбер, които също са сред претендентите за място в Торино, предава БТА. 

Надпреварата в Метц е от сериите 250, а наградният фонд е 580 000 евро.

Редактор "Екип на Петел", "За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Ограничават движението на камионите над 12 т по автомагистралите „Тракия“, „Струма“ и „Хемус“
Дата: 25/12, 09:03

На Шипченски проход и Прохода на Републиката вали сняг
Дата: 25/12, 08:47

Фериботът по линията Оряхово - Бекет не се движи заради лошото време
Дата: 25/12, 08:40

Извънредно положение бе обявено в Лос Анджелис заради наводнения
Дата: 25/12, 08:31

Папа Лъв XIV отслужи първата си литургия за Рождество Христово
Дата: 25/12, 08:21

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2025 | Пълна версия