Дони извади късмет в "Пееш или лъжеш"


Дата: 03/11, 22:15

Кадри Нова ТВ

Музикалният продуцент на "Пееш или лъжеш" Дони се впусна в предизвикателството да опита да открие пеещ участник сред осемте предложения. В негова помощ застанаха съветниците Криско, Джулиана Гани, Мария Игнатова, Иван Христов и Андрей Арнаудов.

Много зрители се съмняват, че точно той няма как да не знае кой от тях лъже, но от продукцията побързаха да обяснят, че не е участвал в подготовката му.

Дони изгони няколко наистина добри изпълнители и остави на финал номер 5 и номер 8, като избра дамата, която да застане до него - Елеонора. Дамата получи чек от 5000 лв и наистина се представи превъзходно за щастие на Дони.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Изключват хипотезата за саботаж при жп катастрофата в Андалусия
Дата: 20/01, 18:56

21-годишен младеж си плати сметката за вода с фалшиви 100 евро
Дата: 20/01, 18:44

Социолог: Партията на Радев може да се казва „Нашата България“
Дата: 20/01, 18:42

Питат здравното министерство за забавени пари за МБАЛ „Св. Анна“ във Варна
Дата: 20/01, 18:29

КС образува дело по искане на Апелативен съд - Варна, свързано с изпълняващия функциите главен прокурор
Дата: 20/01, 18:22

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия