Кадър Забелязано във Варна, В. Филипов
"Българинът винаги е бил изобретателен и откривател.
Определено се искат специални качества на изключителен мизерник да превърнеш саксията или каквото е там в пепелник...", посочва с ирония възмутен гражданин.
Мястото е на пъпа на Варна пред ФК.
Ето и част от коментарите:
Какво му пука- нали не му е вкъщи
По-тъжното е как никой едно цвете не е засадил.
На всякъде е така. Ако пък се опиташ някоя такава саксия да я направиш красива,засаждайки цветя, все ще се намери някой мизерник да ги открадне.
Така или иначе пушат почти изключително селяните. Аз европеец да пуши практически не съм срещал. Факти.
Ми то никой не ги поддържа тия саксии, пък така гледай какъв хубав пепелник
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Разтопена на слънце играчка вкара 13-годишно дете в "Пирогов" с втора степен изгаряния
Дата: 26/06, 21:09
Мащабна спецакция в Несебър, арестувани са държавни шефове
Дата: 26/06, 21:06
Израел разпръсна листовки над град в Ливан, с които нарежда на жителите да напуснат района
Дата: 26/06, 20:55