Кадър Забелязано във Варна, В. Филипов
"Българинът винаги е бил изобретателен и откривател.
Определено се искат специални качества на изключителен мизерник да превърнеш саксията или каквото е там в пепелник...", посочва с ирония възмутен гражданин.
Мястото е на пъпа на Варна пред ФК.
Ето и част от коментарите:
Какво му пука- нали не му е вкъщи
По-тъжното е как никой едно цвете не е засадил.
На всякъде е така. Ако пък се опиташ някоя такава саксия да я направиш красива,засаждайки цветя, все ще се намери някой мизерник да ги открадне.
Така или иначе пушат почти изключително селяните. Аз европеец да пуши практически не съм срещал. Факти.
Ми то никой не ги поддържа тия саксии, пък така гледай какъв хубав пепелник
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мартин, създал "Черна писта", със стряскащи данни за катастрофите у нас
Дата: 27/06, 00:26
Франция спечели срещу Норвегия, Сенегал победи убедително Ирак в последните срещи от група I
Дата: 27/06, 00:13
Полицията в Разград санкционира нарушител след сигнал и проверява случай с непълнолетен шофьор
Дата: 27/06, 00:05
Първи проверки по морето: 11 установени нарушения по плажове и в заведения
Дата: 26/06, 23:45
Софийската градска прокуратура разследва ОПГ за имотни измами във Варна
Дата: 26/06, 23:22