Четирима души са ранени при нападение с брадва във френски влак


Дата: 04/11, 14:59

Снимка: Пиксабей

Четирима души са били ранени при нападение с брадва във френски влак, съобщи френската полиция, цитирана от ДПА.

Говорител на полицията заяви, че нападението в района на Париж е акт на отмъщение. Двама души са били тежко ранени, а други двама - леко. Точните обстоятелства на нападението все още не са изяснени, предаде БТА.

Сутринта железопътният оператор Ес Ен Се Еф (SNCF) съобщи в социалната мрежа „Екс“, че е имало инцидент във влак в Озоар-ла-Фериер, югоизточно от Париж. На мястото са пристигнали екипи на полицията и пожарната. Няма повече подробности за инцидента, но в публикацията се казва, че някои влакове са били отменени, уточнява АП.

Френските медии съобщиха, че във влака е възникнал спор, в резултат на който един човек е бил ранен с брадвата в областта на главата, а на друг пътник е била отсечена ръката, пише БТА.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Телевизия на Виваком излъчи странна картина
Дата: 13/03, 21:28

Отхвърлиха хиляди предложения на "Възраждане" за промени в Бюджет 2025
Дата: 13/03, 21:27

Номер за смяна на плана на А1, Виваком и Йеттел към предплатена карта
Дата: 13/03, 21:16

Моника и Алек с уникални бисери в „Един за друг“
Дата: 13/03, 21:13

Киев: Украйна няма да се съгласи на замразен конфликт
Дата: 13/03, 21:131 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2025 | Пълна версия