Кадър Нова тв
Актьорът прекара два месеца в ареста заради шофиране след употреба на алкохол
Популярният български актьор и водещ Димо Алексиев се прибра при семейството си, след като прекара два месеца в ареста. Това потвърди неговият защитник адвокат Марио Найденов, предаде вестник "Марица".
Звездата от малкия екран напусна ареста поради изтичане на законоустановения срок от 2 месеца за задържане без повдигнато обвинение в съда.
Адвокат Найденов сподели: "Не се видяхме, но го чух по телефона. Радваше се да е при семейството. Нека се съвземе, ще се срещнем."
По информация на медията, Алексиев е настоял сам да изтърпи пълния срок на задържането, без да прави опити за обжалване на мярката.
Актьорът бе задържан от служители на Пътна полиция след проверка, при която е установено, че шофира след употреба на алкохол. Кръвната проба показа 1,68 промила алкохол, което е по-високо от първоначално отчетените от дрегера 1,49 промила.
Предстои следващият етап от делото, в който защитата ще се запознае с детайлите по обвиненията.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Бивш евродепутат: Има свръхголеми очаквания от Румен Радев
Дата: 20/01, 20:05
Макрон в Давос: Отиваме към свят без правила
Дата: 20/01, 19:442 Коментара
Пребитият Жулев: Имам счупен лакът и разкъсвания по главата
Дата: 20/01, 19:36
Зеленски призова за общоевропейска армия от 3 милиона души
Дата: 20/01, 19:28
Коцев: Ще направим всичко възможно да помогнем на медиците в „Света Анна“ да получават достойно възнаграждение
Дата: 20/01, 19:24