Снимка Пиксабей
Нюкасъл и Манчестър Сити играя на "Сейнт Джеймсис Парк" при резултат 0:0 в първи мач от полуфиналите на Купата на Лигата.
Срещата можеше да започне отлично за Нюкасъл, но тимът на Еди Хау пропиля отлична възможност да поведе в петата минута.Мърфи отлично изведе Уиса, който бе на прекрасна позиция, но стреля над вратата. Гостите отговориха с опасна ситуация пред вратата на Поуп. Намеса на вратаря предотврати топката да стигне до Холанд след подаване на Бернардо Силва, предаде Спортал.
Пеп Гуардиола е направил пет промени от мача през уикенда. Джеймс Трафърд запазва мястото си на вратата. Антоан Семеньо отново е титуляр, а в тима се завръщат Бернардо Силва, Фил Фоудън и Жереми Доку, както и Матеус Нунеш и Нико О'Райли. В тима на Нюкасъл се завръщат доста от титулярите. Сред тях са Бруно Гимараеш, Антъни Гордън и Жоелинтон. Харви Барнс обаче е оставен на пейката за сметка на Джейкъб Мърфи.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Станкулова: Затопля се за кратко, после нахлува студен въздух и дъждът ще преминава в сняг
Дата: 04/02, 08:19
Криминалист: Тримата рейнджъри в хижа "Петрохан" са можели да контролират трафик за Сърбия
Дата: 04/02, 08:12
Президентът се среща са ДПС-НН, БСП и ИТН
Дата: 04/02, 08:07
Клиентка на козметично студио в Бургас: Ходих там две години и видях видеа с мен в десет сайта
Дата: 04/02, 08:00
"Хюман райтс уоч" предупреди: Тръмп превръща САЩ в авторитарна държава
Дата: 04/02, 07:50