Гадателката на Берлускони посочи кой печели изборите в САЩ и предрече съдбата на Пеевски и Борисов


Дата: 05/11, 15:03

Кадър Бг он ер

Гадателката на Берлускони Теодора Стефанова направи прогноза за изборите в САщ и кой изненадващо ще спечели вота. По думите ѝ също така през 2025 г. ще има една много по-различна България. Чакат ни сблъсък на генерали, пак избори и нови политически играчи. Eто какво още каза тя в интервю за "Стандарт":

За изборите в САЩ:

Ще има много изстрадана победа. Много вероятно е тя да е за Доналд Тръмп. И там ще има протести и искане за касиране на изборите. Адвокатите на Камала Харис няма да ги признаят. До последно ще води тя и изведнъж ще изпревари Тръмп. Ще се случи така, както беше битката му с Хилъри Клинтън на 8 ноември, 2016 г. Тогава тя водеше в надпреварата убедително и изведнъж Тръмп победи. Не случайно и Илон Мъск е зад него.

За България:

 - Ще има пак избори. Независимо дали частично или изцяло. Дали ще направят супер сглобка, или ще има някакъв натиск от САЩ и Европа, не мога да кажа. По настояване на Брюксел може да направят правителство, но през 2025 г. ще има една много по-различна България. 

 Тогава държавата ще бъде върната на хората. Истинска промяна ще има. Предстои пълен разпад между ПП и „Да, България“. Ще се появи партия начело с Корнелия Нинова. В ДПС предстоят промени. „Възраждане“ ще стават все по-убедителни. Но голямата битка догодина ще е между двамагенерали -  Борисов и Радев.

Той е боец и ще бъде незаобиколим фактор в политиката. Държи силни козове в ръцете си. Как да кажа, има доказателства за някои личности. Върху него ще има натиск. Може би някои хора ще го предадат.

Но той върви напред с пълна сила, ще влиза в битки и ще ги печели. Мотивира много млади хора след себе си и ще работи за тяхното бъдеще. От друга страна сега изглежда, че всички в България са срещу него. Но той няма да им остане длъжен. Дългосрочен политически играч е.

 ГЕРБ също ще се трансформира догодина. Ако Бойко Борисов стане министър-председател, може да има някакво крехко правителство. Но има вероятност да предложи за поста жена или Росен Желязков. Само Борисов обаче ще носи отговорността. Бъдещото правителство ще е евроатлантическо, по това спор няма.

Радев ще излезе с нова партия, която ще бъде припозната от много хора.

 


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 




Спонсорирани връзки.



Карлос Насар: Не е случайно, че ще вдигам на Велика събота
Дата: 18/04, 18:50

Пътувайте безгрижно извън Европейския съюз с новия роуминг пакет А1 Travel Pack Plus
Дата: 18/04, 18:40

Забрана на Велика Събота
Дата: 18/04, 18:32

Жертви след проливни дъждове в Италия. Сняг блокира Швейцария
Дата: 18/04, 18:31

Външно апелира: Ако пътувате до Колумбия, ваксинирайте се срещу жълта треска
Дата: 18/04, 18:16

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2025 | Пълна версия