Спартак: ФИФА вдигна забраната


Дата: 09/01, 11:56

Стопкадър Фейсбук, Спартак Варна 

Официално Спартак Варна е с вдигната забрана от ФИФА за картотекиране на нови играчи, след изплащане на задълженията към Кристиан Илич. Това съобщиха от клуба на страницата си във Фейсбук.

Това е изключително важно, защото ни позволява да продължим да работим по селекцията през този трансферен прозорец. Само допреди няколко месеца всичко това изглеждаше невъзможно и съдбата на клуба беше неясна, но благодарение на постоянна работа, вяра и общите ни усилия, както и на кампанията за набиране на средства, вървим напред и сме още по-мотивирани! Заедно можем!, заявиха от Спартак.

Разбра се още, че днес предиобед "соколите" проведоха бегова тренировка на СК “Локомотив”. Второто занимание за деня е във Фитнес 100 Тона. Утре футболистите ще тренирате двуразово, а в неделя им предстои почивка.

Редактор "Екип на Петел", "За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Вятър със 154,5 км/ч повали дървета в Гърция и преобърна самолети, торнадо хвана движещ се автомобил
Дата: 11/01, 14:29

Oткриха човешки останки сред пепелища от пожарите в Югоизточна Австралия
Дата: 11/01, 14:19

Нинова: Веднъж предател, цял живот предател
Дата: 11/01, 14:09

Силите на Иван Иванов не стигнаха за нов триумф в Испания
Дата: 11/01, 14:01

Слави Трифонов поиска оставката на кмета на София заради кризата с боклука
Дата: 11/01, 13:50

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия