Радев разговаря със Силяновска в Баку


13/11/2024, 10:35

кадър: Nova

Продължава работното посещение на президента Румен Радев в Баку. Там той участва в срещата за климата на ООН – COP29.

Днес рано сутринта държавният ни глава започна с двустранните си срещи. Първата беше с президента на Северна Македония Гордана Силяновска. Разговорът е бил по нейна инициатива, предаде Nova.

При последната среща между двамата, в Северна Македония се надигнаха гласове, че липсва знамето им на общата снимка. Тогава обаче срещата им беше неофициална и по протокол не беше нужно да има флаг на гостуващия държавен ръководител.

В началото на днешния си разговор двамата политици заявиха готовност за поддържане на добър диалог между страните въпреки разногласията.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Дара промени песента за "Евровизия"
Дата: 06/05, 21:11

Ангел Найденов: "Прогресивна България" ще ускори модернизацията на армията
Дата: 06/05, 21:02

Издирват 34-годишна жена, изчезнала докато разхожда кучето си в София
Дата: 06/05, 20:52

Камион с гръмнала гума предизвика верижна катастрофа на "Хемус"
Дата: 06/05, 20:38

СЗО спешно търси 82 пътници от борда на самолет
Дата: 06/05, 20:26

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия