Меглена Плугчиева не издържа: В парламента са най-големите врагове на България


13/11/2024, 16:41

кадър Нова телевизия 

редактор Веселин Златков

Бившият министър и посланик Меглена Плугчиева буквално отказа да коментира втория опит за избор на председател на Народното събрание и преговорите между партиите. В „Пресечна точка” по Нова телевизия тя заяви, че изобщо не иска да тълкува думите на политиците, защото така се чувства като съучастник на безобразието, което се вижда в парламента.

„За мен е обидно да коментирам това безобразие. Имам асоциация с поземлените комисии в началото на прехода, когато в тях влязоха случайни хора, които унищожиха българското земеделие. Сега не се съсипва само земеделието, а всичко”, заяви Плугчиева.

„Поведението им е като на най-големия враг на България”, допълни тя и допълни, че ще бойкотира каквито и да е медийни покани, ако темата е новия парламент.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Найденов: Съдебната реформа в последните 10 години е понятие, което започва да се изпразва от съдържание
Дата: 08/05, 21:29

Премиерът назначи 18 заместник-министри
Дата: 08/05, 21:14

Ясни са победителите в турнир по пожароприложен спорт във Варна
Дата: 08/05, 21:01

Доц. Кунчев: БАБХ не могат да се справят с обработката срещу комари
Дата: 08/05, 20:38

Калфин за кабинета „Радев“: Ако има задкулисни договорки, бързо ще излязат наяве
Дата: 08/05, 20:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия