Редактор: Недко Петров
Стопкадри бТВ
Мария Цънцарова е известна на зрители и гости с хапливия език, но до днес никой не знаеше, че не може да оценява красивото и дори малките жестове, който й правят.
Телевизионната водеща изпадна в конфузна ситуация, след като Анес Малканова Скринхарик се постара доста, за да започне деня й със скъпо и ароматно кафе.

Анес направи филтър кафе по иновативна технология, като предварително уточни, че това са зърна от Колумбия, които са добре оцененени и въпросното кафе се използа на световно състезание.
Експертът изрази надежда, че кафето ще допадне както на Мария, така и на Митко Тасев и Боби Лазаров.
Зрителите на "Тази сутрин" обаче останаха неприятно изненадани от реакцията на Цънцарова, след като отпи от напитката.

Тя се погнуси и направи гримаса, с което категорично показа, че кафето изобщо не е по вкуса й, но все пак предпочете да замълчи, което бе и най-правилното нейно решение, след като Анес положи толкова много усилия.
След това момичето обясни, че разликата между еспресото и филтър кафето, е, че тук има повече воде и на тялото отнема по-дълго да обработи и изхвърли кофеина, докато дойде ефектът на одобрение.
Тук Тасев допусна, че ще се ободрят към 12 часа, но Анес го успокои, че ще се ободрят сега, а следобед ще ги отпусне.
Последва питане на Цънцарова, ако това е трето кафе поред за деня, въпреки че бе малко след 6 часа сутринта, кога ще я отпусне.
Анес логично отговори, че това ще стане по-късно в следобедните часове и Мария предположи, че ще е чак в следобедните новини.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Лечение на рак в Турция: Какво предлага Acibadem
Дата: 03/08, 18:40
ЕЦТП: Спасителните екипи не могат да достигнат до шофьора на падналия от моста камион
Дата: 03/08, 18:38
Варненци и гостите на града ще могат да разгледат на Морска гара кораби от състава на ВМС
Дата: 03/08, 18:31
Ограничават движението на камиони над 20 тона заради горещините
Дата: 03/08, 18:12
"Ню Йорк пост": Инфантино е поискал помощ от Марко Рубио, за да запази поста си
Дата: 03/08, 17:531 Коментар