кадри Нова телевизия
редактор Веселин Златков
Характерният стил на Кристина Патрашкова, който демонстрира всеки ден при Гала в „На кафе”, се оказа не чак толкова уникален. Колегите ѝ я сравниха с 80-годишната баба Маргарет Чола от Замбия, която изненадващо се превърна в модна икона.

Панелисти на Гала не искаха да засегнат колежката си на тема възраст, затова определиха африканката като „бабата на Криси”. Те разказаха и историята на успеха на Чола, която се превърнала в сензация, когато внучката ѝ, която е моден дизайнер в Ню Йорк, я облякла в екстравагантни одежди.
Патрашкова пък използва случая да се оплаче от ейджизма в България - дискриминацията на основа възраст.

Журналистката сподели, че наскоро пуснала снимка с модерно и много широко палто. Много от коментарите били на хора, които са шокирани, че тя си позволява да се облича толкова младежки и авангардно, сякаш няма право на това.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Кораб потъна в Егейско море
Дата: 06/05, 08:37
Търговски център се запали край иранската столица, има поне 8 загинали
Дата: 06/05, 08:31
"Гранична полиция": Трафикът е нормален
Дата: 06/05, 08:24
На Канарските острови ще пристигне корабът с регистрирания случай на смъртоносния хантавирус
Дата: 06/05, 08:17
Ромската общност чества днес празника Едерлез
Дата: 06/05, 08:05