Полицията във Варна: Мъжът, паднал с колата си в подлез, е с положителна проба за наркотици


Дата: 20/11, 09:08

снимка: Фейсбук, "Виждам те КАТ Варна", К. Бадалян

Положителна проба за амфетамин е показал направеният наркотест на 33-годишния шуменец, който вчера връхлетя с колата си в централен подлез на Варна. Това потвърдиха от пресцентъра на ОДМВР-Варна.

Припомняме, че вчера около 18:30 часа мъжът, управляващ автомобила си по булевард „Владислав Варненчик“ – в посока центъра на града, не успял да спре на светофара и за да избегне сблъсък със спрелите и изчакващи на него коли, свил вдясно към тротоара.

Така леката кола изпаднала в междинната площадка на находящия се там подлез. За щастие, в този момент там не е имало пешеходци и няма пострадали от злополучното пътнотранспортно произшествие.

По данни на водача, до инцидентът се е стигнало, поради отказ на спирачната система на транспортното средство, посочват от полицията.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 




Спонсорирани връзки.



Белия дом отхвърли предложението на Путин ООН да поеме управлението на Украйна
Дата: 28/03, 11:44

Митов: Ще има комплексна проверка в районното управление във Велинград
Дата: 28/03, 11:43

Българите губят интерес към "Тесла"
Дата: 28/03, 11:39

Много са пострадалите след силното земетресение в Тайланд
Дата: 28/03, 11:39

Лили Иванова пя на калорифер и зимно яке
Дата: 28/03, 11:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2025 | Пълна версия