Редактор: Недко Петров
Стопкадър бТВ
Петър Дочев повиши градусите на настроението в началото на днешното издание на „Преди обед“. Актьорът разкри, че в техния екип има дама, която чака с нетърпение всяка изява на Григор Димитров, и все още чака предложение от Гришо.
Петър очевидно визираше Оля Малинова и тя не чака дълго, за да разкрие какво изпитва към известния ни спортист. Водещата изрази задоволство от добрия старт на годината на най-успелия ни тенисист, който тя нарече Мачкай, Гришо.
Малинова припомни, че Димитров е започнал с победа в първия си мач на турнира в Бризбън, Австралия, след като е надделял срещу испанеца Пабло Кареньо Буста с 6:3, 6:2 на твърда настилка.
Гришо, гледаме те, следим те цяла една нация всеки твой мач, заява емоционално Оля.
Последната не скри и радостта си от подкрепата, която Григор получава от своята приятелка. Оля бе категорична, че любимата на Гришо го кара да се чувства много спокоен и това неминуемо ще се отрази на представянето му в мачовете.
Тези нейни думи обаче провокираха Яна Донева да попита екранната си партньорка, след като Гришо е зает мъж, какво ще стане с нея.
Последва загадъчен отговор на Оля: Не знам, има само един начин да разберем, преди темата да бъде приключена с крилата фраза от Дочев: Оля, ако е с теб, ти ще го спукаш от смях.
Редактор "Екип на Петел", "За нас"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Петролният танкер, ударен от дрон край Турция, е плавал за Русия, за да бъде натоварен с гориво
Дата: 08/01, 18:56
Управителят на НОИ: От утре започва изплащането на променените пенсии
Дата: 08/01, 18:54
Ремонтът на пътя Аспарухово - Галата във Варна все още е в застой
Дата: 08/01, 18:52
Язовир "Ивайловград" прелива след пороите, активиран е планът за защита на населението
Дата: 08/01, 18:38
9 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“ през януари и февруари
Дата: 08/01, 18:30