Булфото
Интензивен е трафикът за товарни автомобили на изход на граничните пунктове с Турция "Капитан Андреево" и "Лесово", а на границата със Сърбия - на вход за леки автомобили на "Калотина". Това съобщават от Главната дирекция "Гранична полиция" в информация за ситуацията към 6:00 часа.
През граничния преход "Капитан Петко Войвода - Орменон" няма да бъдат допускани товарни автомобили на вход и изход от България към Гърция. Причината е стачна блокада на гръцка територия, а информация за това е получена в Регионалната дирекция "Гранична полиция" в Смолян. Във връзка със стачните действия на гръцка територия са възможни затруднения при преминаването на товарни автомобили през граничните преходи с Гърция.
На границата с Турция трафикът е изключително интензивен на граничния контролно-пропускателния пункт (ГКПП) "Капитан Андреево" и на ГКПП "Лесово" на изход за товарни автомобили.
Трафикът е нормален на всички ГКПП на границата с Република Северна Македония.
На границата със Сърбия трафикът е интензивен на ГКПП "Калотина" на вход за леки автомобили.
Трафикът е нормален на граничните преходи с Румъния, предаде БТА.
Редактор "Екип на Петел", "За нас"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Кметът на Сливен Стефан Радев определи 2025 година като успешна
Дата: 24/12, 23:48
Митрополит Киприян: Детето, което се ражда във Витлеем, премахва мрака
Дата: 24/12, 23:36
Рязко застудяване и сняг в Турция през уикенда
Дата: 24/12, 23:25
Инвеститорите на Forest Village във Варна започнаха да получават ключовете за своите нови вили
Дата: 24/12, 23:20
Патриарх Даниил ще направи първо мирно посещение до Вселенската патриаршия
Дата: 24/12, 23:14