Охранители: Насилственото поведение в мола е нова мода


Дата: 22/11, 20:19

кадър bTV

редактор Веселин Златков

Насилственото поведение на групи младежи в моловете е нова тенденция. Тя не може да бъде спряна, ако техните жертви или свидетели не дават сигнали към охраната. Това заяви по bTV Николета Атанасова, председател на Българската камара за охрана и сигурност. Повод за коментара ѝ бяха случаи на агресия и хулиганство в столичен мол, клипове от които могат да се видят и н социалните мрежи.

Тя заяви, че като има скупчване на хора, охраната няма видимост и не може да се намеси. Атанасова подчерта, че охранителите разпознават лицата, които мога да направят проблем в мола, но големите търговски обекти са свободна зона и няма как те да бъдат спирани.

Охранителите имат право да задържат нарушители, включително и със сила, до идването на полицията, каза още тя.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 




Спонсорирани връзки.



Директорът на "Булгартрансгаз" отрече да му е оказван натиск за Чирен
Дата: 28/03, 12:56

Стефан печели 12 пъти джакпота от тотото с формула за числата
Дата: 28/03, 12:55

Обилен снеговалеж на много места в България: Само за зимни гуми
Дата: 28/03, 12:48

Медиците от ИСУЛ на протест заради ниските заплати и лошите условия на труд
Дата: 28/03, 12:47

Специалист по роботизирана бъбречна трансплантация ще консултира безплатно пациенти във Варна
Дата: 28/03, 12:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2025 | Пълна версия