снимка Пиксабей
Треньорът на ЦСКА - София Александър Томаш се очаква да не заложи на български футболисти сред титулярите срещу Лудогорец. Такъв беше изборът му и в предишното голямо дерби срещу Левски преди повече от месец.
На вратата ще се завърне Густаво Бусато вместо Иван Дюлгеров, а Иван Турицов ще отстъпи мястото си на Мика Пинто. Станислав Шопов също няма да е на терена от първата минута, според "Тема Спорт", защото ще бъде предпочетен Аарон Исека зад нападателя на Годуин Коялипу.
В схема 4-2-3-1 опорните халфове ще са Джеймс Ето'о и Марселино Кареасо, а по крилата Томаш се очаква да заложи на Зюмюр Бютучи и Джейсън Локило, който е възстановен от контузия, допълва Спортал.
Александър Томаш няма победа срещу Лудогорец в 20 мача - 6 равенства и 14 загуби.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Спортът по телевизията в петък 24 юли
Дата: 24/07, 05:00
Ladies Night с Man4Queen в Moonlight Varna
Дата: 24/07, 04:50
Хороскоп за петък: Телец - добри новини; Рак - грижи; Дева - ценен съвет; Стрелец - ентусиазъм; Водолей - компромиси
Дата: 24/07, 04:30
На 24 юли 1974 г. в НРБ е пуснат първия електрически ток, произведен в АЕЦ Козлодуй
Дата: 24/07, 04:00
Рожден ден има Росен Петров
Дата: 24/07, 03:00