Пиксабей
От 0 до 5 градуса във Варна в събота.
През нощта ще преобладава ясно време, над Източна България с временни увеличения на облачността. Вятърът ще отслабне, в много райони и ще стихне, но в Дунавската равнина ще се задържи слаб от запад-северозапад. Минималните температури ще бъдат между минус 5° и 0°, в София – около минус 3°. Утре ще преобладава слънчево време, над източните и планинските райони с временни увеличения на облачността. Ще духа до умерен северозападен вятър, който в края на деня ще започне да се усилва. Максималните температури ще бъдат между 1° и 6°, в София – около 2°.
В планините ще преобладава слънчево време с временни увеличения на облачността. Ще духа силен, а по билата и бурен вятър от север-северозапад. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около минус 1°, на 2000 метра – около минус 4°.
По Черноморието ще има по-значителни увеличения на облачността, но валежи не се очакват. Ще духа умерен вятър от север-северозапад. Максималните температури ще бъдат между 4° и 7°. Температурата на морската вода е 9°-12°. Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала.
Редактор "Екип на Петел", "За нас"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Зеленски ще обсъди с Тръмп във Флорида гаранциите за сигурност за Украйна
Дата: 26/12, 20:32
Ниски температури през уикенда – максимум до плюс 5 градуса
Дата: 26/12, 20:26
Миро: Трябва да вярваме, че ние сме трендът и всички ще ни последват
Дата: 26/12, 20:25
На Хаваите забраняват храненето на улични котки
Дата: 26/12, 20:18
Полицаи спасиха живота на водач, на когото му прилошало зад волана
Дата: 26/12, 20:11