снимка: МВР
Интензивен е трафикът за товарни автомобили на изход на граничните пунктове "Капитан Андреево" и "Лесово" с Турция, а на границата със Сърбия - на вход за леки автомобили на "Калотина". Това съобщава Главната дирекция "Гранична полиция" в информация за ситуацията към 6:00 часа.
През граничния преход "Капитан Петко Войвода - Орменон" няма да бъдат допускани товарни автомобили на вход и изход от България към Гърция. Причината е стачна блокада на гръцка територия, като информация затова е получена в Регионалната дирекция "Гранична полиция" – Смолян. Във връзка със стачните действия на гръцка територия са възможни затруднения при преминаването на товарни автомобили през граничните преходи с Гърция.
На границата с Турция трафикът е изключително интензивен на гранично контролно-пропускателния пункт (ГКПП) "Капитан Андреево" и на ГКПП "Лесово" на изход за товарни автомобили.
Трафикът е нормален на всички гранични контролно-пропускателни пунктове на границата с Република Северна Македония.
На границата със Сърбия трафикът е интензивен на ГКПП "Калотина" на вход за леки автомобили.
Трафикът е нормален на граничните преходи с Румъния, предаде БТА.
Редактор "Екип на Петел", "За нас"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Русинова: Инцидент още веднъж показва колко решаващо значение имат хората, извършващи аварийно-спасителни дейности
Дата: 23/12, 20:13
Социолог: Президентът ще получи подкрепа от три партии за политически проект
Дата: 23/12, 20:13
Синоптичка: Силен вятър обхваща Северното крайбрежие
Дата: 23/12, 20:05
Бой на паркинга на Технополис
Дата: 23/12, 20:04
Станкулова излезе с партньор да съобщи прогнозата за времето
Дата: 23/12, 20:001 Коментар