Млад мъж загина при пожар в жилището му


Дата: 23/12, 07:35

Булфото

Противопожарните служби са ликвидирали общо  70 пожара в страната за изминалото денонощие, реагирали са на 99 сигнала за произшествия, съобщава на сайта си Главна дирекция "Пожарна безопасност и защита на населението". Един човек е загинал при пожарите и един е пострадал. 

Мъж на 34 години е загинал при пожар в апартамент в ж.к. "Люлин" 3 в София. При пожар в апартамент в ж.к. "Лазур" в Бургас е пострадал мъж на 63 години. 

През последното денонощие са възникнали 22 пожара с преки материални щети, от които 11 в жилищни сгради и шест в транспортни средства.

Без нанесени материални щети са възникнали 48 пожара, от които 31 в отпадъци, а 10 в готварски уреди и комини. 

Извършени са 27 спасителни дейности и помощни операции, от които шест при катастрофи в транспортни средства. 

Регистрирани са две лъжливи повиквания, предаде БТА. 

Редактор "Екип на Петел", "За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Лекар: Имам по 30 нови случая на грип на ден
Дата: 23/12, 13:39

Променя се списъкът на пощенските станции, в които ще се обменят левове в евро
Дата: 23/12, 13:33

Министерството на туризма засилва мерките срещу нелегалните екскурзоводи
Дата: 23/12, 13:28

Разкриха две автоморги в Елин Пелин и Видин с части от 200 крадени автомобила
Дата: 23/12, 13:13

Момчетата от варненското СУ "Димчо Дебелянов" вдигнаха купата от турнира по хандбал
Дата: 23/12, 13:08

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2025 | Пълна версия