Булфото
Кметът на Шумен проф. Христо Христов се подписа под подадена жалба от Общинския съвет в Шумен до Комисията за енергийно и водно регулиране (КЕВР), съобщиха от пресцентъра на местната администрация. В документа, подкрепен и от граждани от областта, се настоява да бъде намалена цената на водата, доставяна от „Водоснабдяване и канализация“ (ВиК) - Шумен.
Нетърпимостта на гражданите е срещу ежедневните прекъсвания на водоснабдяването, честите аварии, огромните загуби по водопреносната мрежа, високата цена на услугата, която е и с лошо качество, допълват от общинския пресцентър.
Кметът на Шумен сезира прокуратурата и КЕВР заради проблемите с водата. Очаква се той да присъства и на пресконференция на тема "Водната криза в Шумен", организирана утре.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Божанов: Г-н Борисов обича да пренаписва фактите и историята
Дата: 28/03, 10:56
Съдят мъж, обвинен в убийството на своя дядо в Ловешко
Дата: 28/03, 10:50
За 1 април всички с Андроид, Айфон и Хуавей да настроят телефоните
Дата: 28/03, 10:49
Кадри от срутването на небостъргача в Банкок
Дата: 28/03, 10:47
Златото счупи нов исторически рекорд
Дата: 28/03, 10:42